Home / MotoGP / Upadek Crutchlowa niszczy marzenia LCR Hondy o podium

Upadek Crutchlowa niszczy marzenia LCR Hondy o podium

Zawodnik teamu LCR Honda CASTROL Cal Crutchlow zaliczył kolejny frustrujący wyścig, tym razem o Grand Prix Ameryk w Teksasie. Brytyjczyk ruszał do rywalizacji z trzeciego pola i był na najlepszej drodze po finisz na podium.

#35 Cal Crutchlow (nie ukończył): “Oczywiście jestem sfrustrowany tym wynikiem. Dobrze wystartowałem i miałem tempo czołówki – co prawda Marc nieco od nas odjechał, ale ja czułem się komfortowo na swojej pozycji. Potem jednak miałem problemy w zakrętach, bo przednia opona nie dawała odpowiedniego zaufania.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

“I wtedy popełniłem błąd w 11. zakręcie, gdzie uciekł mi przód na wyjściu na tylną prostą. To był koniec wyścigu. Dziękuję jednak ekipie za jej ciężką pracę przez cały weekend. Spróbujemy poprawić się podczas kolejnej rundy w Jerez”.

Źródło: LCR Honda

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
161 zapytań w 0,456 sek