Home / MotoGP / Valentino Rossi wystartuje na żużlu?

Valentino Rossi wystartuje na żużlu?

krzysztof+kasprzak+stal+gorzow+zuzel

Krzysztof Kasprzak, zawodnik Stali Gorzów i uczestnik cyklu Speedway Grand Prix, był świadkiem finalnego wyścigu sezonu MotoGP, który odbył się 10 listopada w Walencji. Kasprzak spotkał się z boksach z siedmiokrotnym mistrzem królewskiej klasy – Valentino Rossim.

„Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ kiedy zagadałem do Valentino w pit lane, to on mnie poznał. To było bardzo miłe. Rozmawiałem z nim przez chwilę i przyznał, że chciałby spróbować swoich sił na motocyklu żużlowym”, powiedział Krzysztof Kasprzak.

KK był zachwycony faktem, że Rossi poznał go i był zainteresowany jazdą na owalu.

„Być może kiedyś [Rossi] przyjedzie na jeden z turniejów Grand Prix i wtedy spróbuje. Zaprosiłem go i powiedziałem, że może przyjechać kiedy tylko będzie chciał. Pożyczę mu swój motocykl i będzie mógł wyjechać na tor.”

Swoją drogą jesteśmy ciekawi czy Valentino spróbuje swoich sił na motocyklu, który nie ma hamulców.

AUTOR: TomekGP

Założyciel MotoSP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Komentarze: 1

  1. Ahhh, Krzysiu, fajny miałeś sen, ja też wczoraj śniłem, że jestem na rajdzie z Robertem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
171 zapytań w 1,394 sek