Home / MotoGP / Valentino Rossi: To będą bardzo intensywne tygodnie

Valentino Rossi: To będą bardzo intensywne tygodnie

Valentino Rossi był bliski wygrania ostatniego wyścigu MotoGP w Walencji, skończyło się jednak bez punktów, na upadku na prowadzeniu. Włoch jest ostrożny przed finałem sezonu w Walencji, przypominając, że tor im. Ricardo Tormo nie należy do jego ulubionych.

“Przyjechaliśmy do Walencji. Dla nas to będzie bardzo ciekawy weekend, ponieważ to tor, na którym zwykle nie jesteśmy zbyt szybcy, ale w ostatnich wyścigach widać było, że nieco się poprawiliśmy.” – powiedział Włoch przed rozpoczęciem tego weekendu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“W Malezji byliśmy bardzo szybcy przez cały weekend, a także i w wyścigu. Niestety, wyścig nie poszedł jednak tak jak chcieliśmy, ale były i pozytywne aspekty.” – dodał.

“W Walencji spróbujemy dać z siebie to co najlepsze. Chcielibyśmy zakończyć sezon pozytywnym wynikiem. Potem będziemy mieli testy w Walencji no i w Jerez. To będą bardzo intensywne tygodnie.” – zakończył.

Źródło: Yamaha

Kliknij, aby pominąć reklamy
Sorry, there are no polls available at the moment.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
167 zapytań w 0,473 sek