Home / MotoGP / Vinales ma dobre przeczucia przed GP Czech

Vinales ma dobre przeczucia przed GP Czech

Zdaniem Mavericka Vinalesa, zespół Yamahy jest już na dobrej drodze w powrocie na szczyt. W klasyfikacji generalnej przed duetem fabrycznego zespołu jest tylko mający sporą przewagę Marc Marquez z Hondy, więc zarówno Vinales jak i Rossi liczą, że uda się wygrać jakiś wyścig.

„Bardzo mocno cieszyłem się tą przerwą letnią. Zrobienie sobie pauzy w środku sezonu było niezbędne, aby się wyłączyć i wrócić z siłą, wystarczającą na drugą połowę. Od tej chwili nie możemy sobie pozwolić na błędy.” – powiedział Hiszpan z Yamahy.

„W trakcie tych kilku tygodni ciężko trenowałem, aby być gotowym na Brno i Austrię, dwa tory, które naprawdę lubię i myślę, że możemy tam być silni i możemy powalczyć na nich o podium, tak jak robiliśmy to w ostatnich wyścigach.” – dodał #25.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Nie mogę przegapić okazji, by ponownie pogratulować mojemu zespołowi za zrobienie kroku naprzód. Motocykl w Assen i na Sachsenringu pracował świetnie, naprawdę czułem się na nim dobrze. Jednak musimy walczyć dalej, ponieważ jesteśmy już na właściwej drodze i nie możemy się poddawać.” – przyznał Vinales.

„Przez kilka ostatnich dni oddawałem się relaksowi, ale też nie za dużemu. Zdecydowałem się pozostać w skupieniu i potrenować tak jak to możliwe, ponieważ wciąż czeka nas wiele pracy. Myślę, że rozumiem motocykl lepiej niż rok temu w Brnie, więc mam dobre przeczucia przed tym weekendem wyścigowym.” – zakończył.

Źródło, fot. Yamaha

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
163 zapytań w 1,444 sek