Home / MotoGP / Vinales pojedzie dla Aprilii już w tym roku?

Vinales pojedzie dla Aprilii już w tym roku?

Jak informuje motorsport.com, Aprilia robi wszystko, aby jak najszybciej „posadzić” na RS-GP Mavericka Vinalesa, który właśnie rozwiązał definitywnie umowę z Yamahą i jest wolnym zawodnikiem. Włoski zespół ma tylko jednego klasowego zawodnika, i Vinales będzie z pewnością dużym wzmocnieniem, bowiem zastąpi regularnie zamykającego stawkę Lorenzo Savadoriego.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Już kilka źródeł potwierdzało, że szef Aprilii, Massimo Rivola chciałby widzieć Vinalesa na starcie w tym roku jak najszybciej, choć póki co nie wiadomo, w jakim wyścigu miałoby do tego dojść. Najbliższa runda odbędzie się na torze Silverstone w Wielkiej Brytanii. Vinalesa zastąpi w niej Cal Crutchlow.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
170 zapytań w 1,306 sek