Home / MotoGP / Vinales zapewnia, że będzie w pełni sił na start sezonu (+wideo)

Vinales zapewnia, że będzie w pełni sił na start sezonu (+wideo)

Maverick Vinales zdał relację z tego, jak przebiega u niego powrót do pełni zdrowia po upadku na treningu na motocyklu crossowym. Przypomnijmy, że Hiszpan przewrócił się w czwartek i trafił do szpitala. Wykluczono złamania, jednak zawodnik fabryczny Yamahy musiał spędzić noc w placówce.

Lekarze ocenili, że powrót do pełni sił potrwa około dwa tygodnie. “Jestem już w domu, na szczęście wszystko jest OK i teraz będę miał dwa tygodnie na powrót do zdrowia, więc będę was informował.” – przekazał #12.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Na razie nie ma pewności, kiedy ruszy sezon w królewskiej klasie. Pierwszym zaplanowanym wyścigiem jest GP Hiszpanii w Jerez, które ma się odbyć na początku maja, jednak sytuacja związana z koronawirusem jest w tym kraju trudna.

Tak czy inaczej, opóźnienie sezonu jest w tym przypadku na rękę zawodnikowi Yamahy, który ma dzięki temu czas na spokojną rehabilitację i powrót do sił.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

  1. Na chwilę obecną jest masakra więc spokojnie zdąży

  2. Jakiego sezonu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
147 zapytań w 0,422 sek