Home / MotoGP / Vinales zmotywowany początkiem “nowej ery” w karierze

Vinales zmotywowany początkiem “nowej ery” w karierze

Maverick Vinales bardzo niecierpliwi się przed pierwszą rundą grand prix w barwach Yamahy. Młody Hiszpan, po zdominowaniu wszystkich testów przedsezonowych, postawił się w roli jednego z faworytów nowego sezonu.

“Jestem naprawdę szczęśliwy zaczynając pierwsze grand prix w sezonie, zwłaszcza, że przedsezonowe testy były dla nas tak pozytywne. Jesteśmy naprawdę umotywowani początkiem tej nowej ery.” – powiedział Vinales po tym, jak na testach był najlepszy kolejno w Walencji, na Sepang, Phillip Island i w Katarze.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Po wspaniałym okresie przedsezonowym, nie mogę się już doczekać startu wyścigu i rozpoczęcia ciężkiej pracy w kolejnych 18 rundach. Jestem bardzo ciekawy tego, jak będzie prezentować się Yamaha na torze w wyścigu. Zobaczymy, czy będziemy w nim mocni tak, jak było to na testach. Jestem tak bardzo podekscytowany tym początkiem!” – dodał.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
119 zapytań w 0,412 sek