Home / MotoGP / W środę prezentacja Yamahy – na żywo w internecie

W środę prezentacja Yamahy – na żywo w internecie

Na razie jedynie zespół fabryczny Ducati dokonał prezentacji na sezon 2018. Druga w kolejce jest Yamaha, bowiem na środę 24 stycznia na godzinę 12:00 zaplanowano zaprezentowanie tego, co japońska marka szykuje na ten rok. Choć zupełnie nowego motocykla zapewne jeszcze nie zobaczymy, bo tradycyjnie, nowe rozwiązania pojawiają się sukcesywnie w kolejnych testach przedsezonowych, to możemy zobaczyć na przykład ewentualne zmiany malowania.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Gdzie będzie można zobaczyć prezentację? W internecie. Możliwości jest kilka – pierwsza z nich to kanał zespołu Yamaha na w serwisie youtube, a druga – oficjalna strona motogp.com. Będzie można śledzić na niej transmisję za darmo, nie posiadając opłaconego konta.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
119 zapytań w 0,457 sek