Home / MotoGP / Warm-up dla Nicky'ego Haydena

Warm-up dla Nicky'ego Haydena

Podczas dzisiejszej porannej sesji warm-up najszybszym zawodnikiem okazał się być Nicky Hayden, który jako jedyny podczas 20 minut treningów zdołał „zejść” poniżej 1’42. Jego czas to 1’41.771. Drugi czas wykręcił Shinya NakaPodczas dzisiejszej porannej sesji warm-up najszybszym zawodnikiem okazał się być Nicky Hayden, który jako jedyny podczas 20 minut treningów zdołał „zejść” poniżej 1’42. Jego czas to 1’41.771. Drugi czas wykręcił Shinya Nakano (1’42.048) a pierwszą trójkę dopełnił Chris Vermeulen z czasem 1’42.293. Niespodzianką jest również czwarta pozycja Alex’a Hofmann’a, który zastępuje w teamie Ducati Marlboro kontuzjowanego Sete Gibernau. Pierwszą piątkę dopełnił Marco Melandri.Valentino Rossi, który wczoraj wywalczył odległą dwunastą pozycję startową to dziś był szósty.Loris Capirossi chyba zmaga się z wielkim bólem gdyż dzisiaj przejechał tylko dwa okrążenia, i zajął ostatnią pozycję w „tabeli czasów”. Należy pamiętać, że dzisiejsza sesja warm-up jest tylko treningiem dla zawodników. Jej czasy są chyba najmniej istotne. Jednak gdyby liczyły się dzisiejsze czasy a nie wczorajsze (chodzi o ustawienie na starcie), mogło by być ciekawie.

Wyniki sesji Warm-Up

AUTOR: nelka-23

Zainteresowana wszelkiego rodzaju sportami motorowymi, głównie MotoGP, WSBK oraz F1. Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Z portalem MOTOGP.PL związana od maja 2006 roku, od 2012 współpracująca z zespołem LCR Honda startującym w MotoGP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
127 zapytań w 0,386 sek