Home / MotoGP / Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Zdrowia, szczęścia, pomyślności w życiu osobistym i zawodowym oraz spełnienia marzeń – tych motocyklowych i nie tylko :) życzy Redakcja portalu MOTOGP.PL.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 5

  1. Miłych Świąt dla całej redakcji

  2. Wesołych Świąt dla piszących i czytających ;)

  3. Wszystkim i każdemu z osobna, moim Siostrom i Braciom motocyklowym a także niezmotoryzowanym Miłośnikom Motocykli i sportów motocyklowych wszystkiego najlepszego w te Święta Bożonarodzeniowe składa jedna skromna Baba z Gdańska :-)))

  4. Najlepsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności dla wszystkich miłośników jedno i dwuśladów składa równie skromna, jak Kasia, niewiasta z Dolnego Śląska :)

  5. Wszystkim fanom motocykli,wyścigów ,forumowiczom i redakcji życzę dużo zdrówka,wymarzonego moto a przede wszystkim Szerokości..!!!
    Do zobaczenia na wiosnę :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
178 zapytań w 0,593 sek