Home / MotoGP / Wideo: Dani Pedrosa – 250. startów w grand prix w liczbach

Wideo: Dani Pedrosa – 250. startów w grand prix w liczbach

Dani Pedrosa już w ten weekend na torze Mugello zaliczy swój 250. start w Motocyklowych Mistrzostwach Świata. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku, w którym dowiecie się o kilku interesujących danych statystycznych z występów Hiszpana w cyklu grand prix.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Nieziemskie statystyki, wielka kariera, ale talent raczej niespełniony. Zapewne w tym sezonie dorzuci coś jeszcze do swoich osiągnięć, jednak i tak niestety będzie w cieniu MM! Co by nie zrobił, to i tak zespołowy partner uczyni więcej. Może lepiej czułby się jako ten “pierwszy” w jakimś mniejszym teamie? Legenda Hondy i sportów motorowych. Jubileusz, będzie z pewnością głośno obchodzony na torze Mugello.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
138 zapytań w 0,486 sek