Home / MotoGP / Wideo dnia: Cichy Samuraj – zobacz dokument o Danim Pedrosie

Wideo dnia: Cichy Samuraj – zobacz dokument o Danim Pedrosie

Aby podsumować znakomitą karierę zawodniczą Daniego Pedrosy oraz jego odejście z Repsol Hondy, Red Bull przygotował półgodzinny film, z którego możecie lepiej poznać hiszpańskiego zawodnika – nie tylko od strony wyścigowej, ale również jego pasji do motocykli. Zapraszamy do oglądania!

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 5

  1. Świetny ten Dani. Skromny, spokojny, człowiek z pasją i do tego facet na poziomie. Nieco jednak za delikatny i ostrożny jak na wyścigi w erze Marqueza. Szanuję go i lubię :-))

  2. Dobry dokument. Lubię oglądać tego typu filmu ponieważ pozwalają jeszcze bardziej docenić kunszt, poświęcenie, umiejętności, zdolność do pokonywania słabości i ciężkiej pracy KAŻDEGO zawodnika.

  3. Niesamowity gość! Będzie mi go brakowało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
182 zapytań w 0,527 sek