Home / MotoGP / Wideo dnia: Oliveira zdmuchnięty z toru Phillip Island

Wideo dnia: Oliveira zdmuchnięty z toru Phillip Island

Sobotnie kwalifikacje MotoGP do GP Australii zostały przeniesione na niedzielę po incydencie z FP4. W ostatnim treningu Miguel Oliveira podczas jazdy na wprost dostał boczny podmuch wiatru, który wyrzucił go na pobocze. Portugalczyk przy ogromnej szybkości wypadł w żwir. Szczęśliwie, nie doznał kontuzji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: Youtube, MotoGP, DAZN

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Kiedyś na wypadzie na nasze Kaszuby też mnie tak zdmuchnął TIR jadący z naprzeciwka. Złapałam pobocze i najadłam się strachu. Jednak to i tak pikuś przy tym czego doświadczył Oliveira. Strasznie to wyglądało :-((

    • Ale pewnie nie miałaś taki bezpiecznego stroju jak on (jak miałaś, to mnie popraw), a i pewnie pobocze Ci się za chwilę kończyło, więc każde z Was dostało tyle, ile mogło “wytrzymać”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
134 zapytań w 0,457 sek