Home / MotoGP / Wideo dnia: Ratowanie Lorisa Baza i komentarz Marqueza

Wideo dnia: Ratowanie Lorisa Baza i komentarz Marqueza

W sobotnich sesjach zawodnicy MotoGP musieli się mierzyć z chłodniejszymi temperaturami na torze w Austin, stąd wiele upadków i niebezpiecznych momentów. Z jednego z takich incydentów perfekcyjnie wyratował się Loris Baz. Francuski rosły zawodnik w kwalifikacjach zaliczył uślizg podczas wyjścia na prostą startową, ale zdołał utrzymać motocykl i podnieść się na siedzenie. Niestety, nie udało mu się przez to poprawić czasu i awansować do Q2.

Wszystko zarejestrowały kamery, a Francuz – można powiedzieć – zdetronizował Marka Marqueza, który jest “mistrzem” w opanowywaniu takich sytuacji. Zresztą, Hiszpana poproszono o skomentowanie ratowania Lorisa Baza podczas konferencji prasowej. Wszystko to możecie znaleźć poniżej.

https://www.facebook.com/MotoGP/videos/10155597683790769/

Kliknij, aby pominąć reklamy

https://www.facebook.com/MotoGP/videos/10155598630555769/

Kliknij, aby pominąć reklamy

https://www.facebook.com/MotoGP/videos/10155598290900769/

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. MM to ewenement, taki młody Rossi. Tyle lat już jeździ w najwyższej klasie, a nadal zachowuje tę swoją młodzieńczość :).

  2. Mogli byście przetłumaczyć jak wrzucacie coś na polskiej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
136 zapytań w 0,433 sek