Home / MotoGP / Wideo: MotoGP z szalonym komentarzem Guido Medy

Wideo: MotoGP z szalonym komentarzem Guido Medy

We włoskiej telewizji już od kilkunastu lat wyścigi motocyklowe komentowane są przez Guido Medę. Włoch słynie z bardzo wyrazistego sposobu oddawania emocji w trakcie komentowania, co możecie usłyszeć sami, w poniższym filmie, zresztą być może sami mieliście okazję natknąć się na fragmenty, podczas oglądania materiałów na YouTube.

Jak podoba Wam się komentarz w wykonaniu Guido Medy, który sam również uprawia sporty motocyklowe? Chcielibyście, aby nauczył się naszego rodzimego języka i rozpoczął pracę w polskiej telewizji, transmitującej MotoGP? :)

Fot. Youtube

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 7

  1. Bardzo wyrazisty sposób komentowania, prawie jak na Polsacie ;)

  2. Ja akurat oglądam Motogp z angielskim komentarzem. I uważam, że odkąd Nick Harris odszedł na emeryturę, poziom komentarza mocno spadł. I bez względy na to w jakim języku miałbym oglądać wyścigi, to chciałbym żeby komentatorem był Jego odpowoednik.

  3. Miałem okazję oglądać ostatnie GP wspólnie z ciotką, która przyjechała z Hiszpanii, i przyznała ona że polscy komentatorzy w miarę normalnie to komentują, podczas gdy hiszpańscy i włoscy potrafią się drzeć przez cały wyścig.

  4. Ja uważam, że komentatorzy British Eurosportu swego czasu byli bezkonkurencyjni :)

    Natomiast za wielbionym Nickiem Harrisem – jeśli chodzi o kanał MotoGP i o którym wspomniał El Diablo – wcale nie tęsknię. To tylko moja osobista opinia, ale mam wrażenie, że ludzie przyzwyczaili się do niego i tyle. Natomiast jeśli chodzi o polski komentarz, chciałbym po prostu tyle, żeby Mick wrócił do komentowania MotoGP :)

  5. Rewelacja, super emocjonalnie. Chopaki z Polsatu także fajnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
170 zapytań w 0,607 sek