Home / MotoGP / Wielka aukcja charytatywna dla Afryki

Wielka aukcja charytatywna dla Afryki

Po prezentacji oficjalnego projektu “Jeźdźcy i kierowcy dla Afryki” w Katalonii 18 czerwca na Motocyklowym Grand Prix, bardzo specjalna aukcja zacznie się 3 lipca na stronie www.ebay.es. Fani będą mogli licytować bardzo dużo artykułów i gadżetów darowanychPo prezentacji oficjalnego projektu “Jeźdźcy i kierowcy dla Afryki” w Katalonii 18 czerwca na Motocyklowym Grand Prix, bardzo specjalna aukcja zacznie się 3 lipca na stronie www.ebay.es. Fani będą mogli licytować bardzo dużo artykułów i gadżetów darowanych przez wielu jeźdźców i kierowców. Aukcje internetowe będą trwać do 13 lipca. Fani z całego świata będą mogli kupić wyłączne unikalne artykuły od najlepszych jeźdźców i kierowców na świecie.

Rękawiczki, garnitury, kaski, buty i wiele innych elementów będą dostępne dla wszystkich fanów, którzy będą w stanie kupić te gadżety by wspomóc biednych i potrzebujących. Wszystkie fundusze zebrane na tych aukcjach zostaną przeznaczone na cele humanitarne za pośrednictwem Fundaction Dakar Solidario. Rzeczy zakupione za zdobyte pieniądze zostaną rozdane pod czas Rajdu Dakar 2007.

Źródło: www.motogp.com

AUTOR: nelka-23

Zainteresowana wszelkiego rodzaju sportami motorowymi, głównie MotoGP, WSBK oraz F1. Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Z portalem MOTOGP.PL związana od maja 2006 roku, od 2012 współpracująca z zespołem LCR Honda startującym w MotoGP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
127 zapytań w 0,430 sek