Home / Artykuły / WIELKI QUIZ 2018: Ile pamiętasz z sezonu MotoGP?

WIELKI QUIZ 2018: Ile pamiętasz z sezonu MotoGP?

Na koniec roku przygotowaliśmy dla Was quiz, który sprawdzi wiedzę i pamięć z minionego sezonu. Do rozwiązania 33 pytania ze wszystkich kategorii Motocyklowych Mistrzostw Świata – z jednymi na pewno pójdzie łatwo, inne na pewno będą wymagały więcej wysiłku. Niektóre z pytań związane są także i poprzednimi sezonami.

Jeśli jesteście zalogowani, Wasz wynik zostanie zapisany w tabeli (lub jeśli na koniec podacie imię/nick i email – nie będzie dalej wykorzystywany). Nie ma ograniczenia czasowego, co więcej, pomiędzy pytaniami można dowolnie poruszać się poprzez przyciski DALEJ i POWRÓT i dopiero gdy klikniecie w UKOŃCZ QUIZ po ostatnim, 33. pytaniu, Wasze odpowiedzi zostaną ostatecznie zapisane. Warto więc przed zakończeniem wrócić do początku i raz jeszcze “przelecieć” wszystkie pytania. Na każde z pytań jest tylko jedna poprawna odpowiedź, punktacja prostsza być nie może – poprawna odpowiedź: 1 punkt, niepoprawna – 0 punktów. Do dzieła!

Kliknij, aby pominąć reklamy

Aby uruchomić quiz, kliknij poniżej w ROZPOCZNIJ QUIZ. Możesz do woli poruszać się między pytaniami, klikając DALEJ lub POWRÓT. Wyniki zostaną wysłane dopiero, gdy klikniesz UKOŃCZ QUIZ po ostatnim, 33. pytaniu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Tablica wyników: WIELKI QUIZ 2018: Ile pamiętasz z sezonu MotoGP?

max z 33 punktów
# Nazwa Dodany Punkty Wynik
Tabela ładuje się
Brak dostępnych danych

Fot. Suzuki

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 10

  1. Ciekawa rzecz. Fajnie, że nie śpicie w sezonie ogórkowym. Jakby ktoś był stęskniony i jeszcze nie widział to polecam: https://www.youtube.com/watch?v=1NetfL18TGQ .

  2. Gratuluję ludziom z góry listy dobrze opanowanej umiejętności “googlowania” prawidłowych odpowiedzi ;)

  3. Bydlaki… wszystko, byle tylko się popisać :D

  4. fajna forma zabawy ten quiz… ale możliwość wracania do pytań i nieograniczony czas to chyba już nie zabawa, a polski “spryt” :D :P

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
190 zapytań w 0,926 sek