Home / MotoGP / Wkrótce poznamy nowego inżyniera Jorge Lorenzo?

Wkrótce poznamy nowego inżyniera Jorge Lorenzo?

Jak spekuluje portal motorsport.com, nowym inżynierem wyścigowym Jorge Lorenzo w zespole Repsol Hondy może być Ramon Aurin. Hiszpan obecnie współpracuje w satelickim zespole LCR Honda z debiutującym w MotoGP Takaakim Nakagamim.

Aurin ma wieloletnie doświadczenie we współpracy z zawodnikami Hondy. Trwa ona już od dziesięciu lat, a Hiszpan pracował z Andreą Dovizioso, Danim Pedrosą czy Jackiem Millerem.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Podczas wywiadu dla telewizji Movistar, przy okazji odwołanego w niedzielę wyścigu, Aurin mówił: „Zobaczymy co z przyszłym rokiem, Honda ma pewne plany. Pracuję wciąż dla Hondy i będę robił to, co zleci mi ta firma. Czekają nas świetne wyzwania.”

Fot. Honda

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
150 zapytań w 0,475 sek