Home / MotoGP / WOŚP 2018: Koszulka GIVE ME 5 z autografem Marqueza!

WOŚP 2018: Koszulka GIVE ME 5 z autografem Marqueza!

Zbliża się kolejna edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał WOŚP odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Tradycyjnie wśród przedmiotów, które znajdują się na licytacjach będzie wiele ciekawych gadżetów związanych z motorsportem.

Pierwszą taką aukcją, na jaką zwróciliśmy uwagę, jest okolicznościowa koszulka GIVE ME 5. Jak fani MotoGP mogą sobie przypomnieć, powstała ona przy okazji zdobycia przez Marka Marqueza tytułu mistrza świata w 2016 roku. Podpisał się na niej sam zawodnik.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Co możemy przeczytać w treści? “Na tej aukcji mogą Państwo licytować koszulkę podpisaną przez Marca Marqueza po zdobyciu tytułu mistrzowskiego w 2016 roku. Koszulka zamocowana została w antyramie, w której znajduje się również plakat Alpinestars z wizerunkiem hiszpańskiego motocyklisty. Zachęcamy do licytacji, mając nadzieję, że wygrana trafi do prawdziwego pasjonata motocykli i wyścigów, a uzyskane fundusze wspomogą szczytny cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!”

Aukcję z koszulką możecie znaleźć pod poniższym linkiem. Zachęcamy do licytowania!

http://aukcje.wosp.org.pl/koszulka-alpinestars-z-autografem-marca-marqueza-i5748574

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: Allegro, WOŚP

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Kto obstawia za ile pojdzie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
141 zapytań w 0,501 sek