Home / MotoGP / WOŚP 2020: Do wylicytowania czapka z autografem Rossiego od Power Team

WOŚP 2020: Do wylicytowania czapka z autografem Rossiego od Power Team

Wśród gadżetów MotoGP, przekazanych na licytację w serwisie Allegro na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pojawiła się czapka, podpisana przez samego Valentino Rossiego. Czapkę na licytację wystawia POWER TEAM.

“Valentino Rossi, 9-krotny mistrz świata MotoGP, wspiera WOŚP już po raz ósmy, przekazując za naszym pośrednictwem czapkę ze swoim autografem. Całkiem miła tradycja :)  To bardzo wyjątkowa pamiątka nie tylko dla fana samego Rossi’ego, ale też dla każdego fana sportów motocyklowych… Jak zawsze – razem z Valentino – zapraszamy do udziału w aukcji i liczymy na Twoje wsparcie i hojność.” – można przeczytać na stronie.

Aukcja kończy się w niedzielę 19 stycznia, a więc jest jeszcze troszkę czasu, aby wziąć udział w licytacji. Zapraszamy! Link do aukcji w Allegro: https://allegro.pl/oferta/czapka-z-autografem-valentino-rossi-46-dla-wosp-8844698344

Więcej szczegółów dotyczących licytowanego przedmiotu, a także dokładne zdjęcia przedmiotu, można również zobaczyć tutaj: https://www.vr46racing.pl/wosp-2020-pm-26.html

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
120 zapytań w 0,356 sek