Home / MotoGP / WOŚP 2018: Czapka Rossiego, podpisana przez #46!

WOŚP 2018: Czapka Rossiego, podpisana przez #46!

Kolejne gadżety, związane z wyścigami motocyklowymi, trafiają na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pisaliśmy już o wyjątkowej koszulce Marka Marqueza oraz modelu motocykla Andrei Dovizioso. Tym razem szybciej zabiją serca fanów Valentino Rossiego, bowiem do wylicytowania jest czapka z jego autografem.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Co zatem przeczytamy na aukcji? “Oficjalna czapka w jakiej Valentino Rossi występował podczas wszystkich rund MotoGP 2017. Valentino zna już WOŚP bardzo dobrze :) Poprosiliśmy o ponowne wsparcie naszej inicjatywy, oraz kolejną specjalną dedykację na jednej z naszych czapek. !!! UDAŁO SIĘ – GRAMY WSPÓLNIE DLA WOŚP !!!”

Link do aukcji znajdziecie pod poniższym adresem:

http://aukcje.wosp.org.pl/czapka-z-autografem-od-valentino-rossi-vr46-46-i5951710#top

Dodatkowo, taką samą czapkę, już bez podpisu, można wygrać w konkursie, jaki zorganizowany został na fanpage Power Team: https://web.facebook.com/PowerTeamPL/

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: Allegro, WOŚP

 

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
127 zapytań w 0,461 sek