Home / MotoGP / Wrooom 2007 – prezentacja Ducati

Wrooom 2007 – prezentacja Ducati

Dziś, to jest 16 stycznia, w alpejskim kurorcie Madonna di Campiglio (Włochy) odbyła się oficjalna prezentacja teamu Marlboro Ducati na sezon 2007. Będzie to pierwszy sezon w klasie MotoGP kiedy to zawodnicy będą jeździć na motocyklach o pojemności 800cc. Dziś, to jest 16 stycznia, w alpejskim kurorcie Madonna di Campiglio (Włochy) odbyła się oficjalna prezentacja teamu Marlboro Ducati na sezon 2007. Będzie to pierwszy sezon w klasie MotoGP kiedy to zawodnicy będą jeździć na motocyklach o pojemności 800cc.

Na prezentacji oczywiście pojawili się wszyscy ludzie związani z projektem Ducati w MotoGP oraz dziennikarze. Dwaj główni „aktorzy”, czyli Loris Capirossi i Casey Stoner w zimowo-górskich warunkach prezentowali nowe dziecko inżynierów z Bolonii – Desmosedici GP07.

Po za prezentacją zawodnicy zjeżdżali ze stoku narciarskiego, jeździli sportowymi samochodami i kładami, a pod koniec dnia odbyła się konferencja prasowa.

Niestety na oficjalną prezentację samej maszyny Ducati musimy poczekać jeszcze jeden dzień, kiedy to na konferencji Przewodniczący Ducati Corse – Claudio Domenicali wraz z Capirossim opowiedzą nam o projekcie na nadchodzący sezon.

Zespół „czerwonych” zobaczymy w komplecie na testach w Malezji, które odbędą się 22 stycznia (Poniedziałek) na torze Sepang w Malezji.

Źródło: www.ducaticorsepress.com

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
111 zapytań w 0,384 sek