Home / MotoGP / Wrooom 2013 trwa w najlepsze!

Wrooom 2013 trwa w najlepsze!

Zawodnicy Ducati, a także kierowcy teamu Ferrari, podczas Wrooom 2013 nie mogą narzekać na brak atrakcji. Ścigający się na co dzień w MotoGP Hayden i Dovizioso mieli trochę czasu na szaleństwo na włoskich stokach.

Cała impreza Wrooom 2013 rozpoczęła się w poniedziałek, a we wtorek zarówno Nicky jak i Andrea wzięli udział w oficjalnej konferencji prasowej, o czym pisaliśmy już wcześniej. Późnym wieczorem tego samego dnia, na wysokości ponad 2000 m n.p.m. odsłonili oni swoje przyszłoroczne motocykle. Towarzyszyli im również reprezentanci juniorskiego teamu Ducati – Pramac Racing, a więc Andrea Iannone i Ben Spies. Zdjęcia znajdziecie na naszej stronie.

Środa, a także dzisiejszy dzień, oznaczają jednak dla tej czwórki relaks i możliwość pełnego wykorzystania włoskich stoków. Dlatego też #4 zdecydował się na jazdę na snowboardzie (co przypłacił niezbyt bolesnym upadkiem… wprost na twarz), a jego team-partner „Kentucky Kid” zdecydował się poszaleć zarówno na „desce”, jak i na nartach. Dziś tymczasem czeka ich jeszcze specjalny wyścig, zorganizowany pomiędzy uczestnikami Wrooom 2013.

Jutro z kolei zarówno wszyscy czterej reprezentanci Ducati, jak również obecni w Madonna di Campiglio kierowcy Ferrari z Formuły 1 – Fernando Alonso i Felipe Massa – wezmą udział w słynnym wyścigu go-kartowym po zamarzniętym jeziorze.

A póki co, poniżej galeria z kolejnych wydarzeń podczas włoskiej imprezy.

AUTOR: nelka-23

Zainteresowana wszelkiego rodzaju sportami motorowymi, głównie MotoGP, WSBK oraz F1. Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Z portalem MOTOGP.PL związana od maja 2006 roku, od 2012 współpracująca z zespołem LCR Honda startującym w MotoGP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
171 zapytań w 1,580 sek