Home / MotoGP / WSM i testy w Walencji

WSM i testy w Walencji

Dzięki staraniom przedstawiciela Yamahy w Polsce, firmie Mitsui Motor Polska, trzech zawodników WSM Racing Team zostało zaproszonych przez Yamaha EUROPE, na coroczne Yamaha Race Day’s . Zawodnicy Paweł Isański, Łukasz Sacha

Dzięki staraniom przedstawiciela Yamahy w Polsce, firmie Mitsui Motor Polska, trzech zawodników WSM Racing Team zostało zaproszonych przez Yamaha EUROPE, na coroczne Yamaha Race Day’s . Zawodnicy Paweł Isański, Łukasz Sacha i Konrad Kamiński, zaraz po targach wylecą do Walecji, gdzie przez 4 dni od 28.03 będą mogli w towarzystwie słońca i pięknych hiszpanek wjeżdżać się w swoje maszyny.

Testy mają na celu znalezienie optymalnych ustawień i pozycji zawodnika. Będą tam trenować pod okiem czołowych europejskich zawodników, skupiając się na poprawieniu techniki jazdy.

Obecnie zawodnicy są w trakcie wyrabiania odpowiednich licencji FIM, bez których nie mogą wziąć udziału w treningach i zawodach. Pozostaje jedynie problem transportu na miejsce motocykli, opon i części, ale mamy nadzieję, że znajdą się firmy, które im w tym pomogą. Jesteśmy ciekawi jak poradzą sobie z zakrętem na którym Valentino Rossi przegrał tytuł mistrza świata.

WSM Racing Team

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
115 zapytań w 0,367 sek