Home / Inne / Wspieramy Nelly – zbiórka na operację redaktorki MOTOGP.PL

Wspieramy Nelly – zbiórka na operację redaktorki MOTOGP.PL

Trwa zbiórka pieniędzy na operację Nelly, która od urodzenia zmaga się bardzo dużą skoliozą, która coraz mocniej przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu. Nelly jest redaktorką portalu na MOTOGP.PL od ponad dziesięciu lat i to w dużej mierze dzięki jej wspaniałej pracy portal zyskał dużą popularność.

23-latka obecnie potrzebuje operacji, której koszt jest ogromny, sięga 600 000 złotych! Dwa zabiegi operacyjne mają zostać przeprowadzone w szpitalu Santa Cecilia Hospital we włoskiej miejscowości Cotignola, przez doktora Francesco Lolli i jego zespół.

Cała historia Nelly (https://www.facebook.com/nelka23) znajduje się w załączonym poniżej materiale video, gdzie opowiada o problemach zdrowotnych.

W pomoc redaktorce zaangażowało się już wiele osób ze świata wyścigów motocyklowych, m.in zawodnik KTM, Pol Espargaro, były mistrz świata Kevin Schwantz, reprezentujący niegdyś Yamahę Colin Edwards, czy zespół LCR Hondy (jeśli zaglądacie na facebookowy profil zespołu, to czasem możecie trafić na polskojęzyczne wiadomości, pisane właśnie przez Nelly).

Pomóc Nelce można na wiele sposobów, m.in dokonując wpłaty wybranej kwoty pod poniższym linkiem w serwisie Pomagam.pl. Nawet najdrobniejsze kwoty będą bardzo pomocne.

https://pomagam.pl/wspieramyNelly

Dziękujemy!

 

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Nie znam dziewczyny ale pomogę jak mogę. Trzymaj się i bądź silna!! W grupie z pomocą każdy da radę !!! Trzymamy kciuki żebyś szybko wróciła do zdrowia 😊 buziaki 😊

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
179 zapytań w 0,485 sek