Home / MotoGP / Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP Ameryk

Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP Ameryk

Jesteśmy już po trzeciej rundzie Motocyklowych Mistrzostw Świata – GP Ameryk. Runda na Austin nie obfitowała w taką ilość błędów czołowych zawodników jak w GP Argentyny, ale i tak nie można narzekać na nudę. Kilku zawodników (a zwłaszcza jeden) spełnił wszystkie pokładane w nim nadzieje, inni zaskoczyli na plus. Ale nie brakowało także sporych rozczarowań. Ciekawi jesteśmy, jak oceniacie postawę zawodników. Zapraszamy do głosowania w poniższej sondzie!

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kto Twoim zdaniem zasłużył na miano Zawodnika Wyścigu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kliknij, aby pominąć reklamy

A kto jest największym Rozczarowaniem Wyścigu?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

  1. ciężko było wybrać zawodnika wyścigu. Marquez musiał to wygrać. nawet drugie miejsce to byłoby rozczarowanie. Rossi pojechał dość dobrze, ale powinien znaleźć miejsce na podium. myślałem nad Pedrosa, ale w sumie za dużo nie pokazał, chociaż z Marquezem zawalczyl. Cal dobrze, ale bez fajerwerków. myślałem, że może Dovi, ale jednak Iannone bardziej według mnie zasłużył. chociaż w tym wyścigu nie ma jednoznacznego zawodnika wyścigu. jako rozczarowanie to oczywiście VInales. nie ma co pisać o rozczarowaniu Lorenzo – on już tak będzie jeździł.

  2. Zawodnik wyścigu – Andrea Iannone
    Rozczarowanie – Aleix Espargaro

  3. Najlepszy – Marquez za to że wygrał
    Najgorszy – Zarco bo po styku z Vale jakoś tak odpuścił
    A tak w ogóle w tym wyścigu bardzo trudno jest mi wskazać najlepszego i najgorszego. Nikt specjalnie nie zaskoczył ani in plus ani in minus. Każdy się starał a wyszło jak wyszło :-)

  4. Zgadzam się z Katarzyną. Nikt nie zaskoczył jakoś bardzo pozytywnie ani negatywnie. Ale głosy oddane, teraz pora na uzasadnienie. Zawodnika wyścigu nie byłem w stanie wybrać. Niby wypadałoby na Marqeza, ale on to po prosu musiał wygrać. Niby Dani też się bardzo ładnie pokazał po ciężkim zeszłym sezonie, ale mam nadzieję że to było tylko przelotne i znów regularnie będzie gościł w czołówce. Więc też nie. Zarco powoli przyzyczaja do niezłych wyników, a myślę że w poprzednich rundach jednak zaprezentował się z ciekawszej strony. Koniec końców, nie byłem w stanie wybrać zawodnika wyścigu, więc oddałem głos na Lorisa Baza który moim zdaniem jesz zawodnikiem całego weekendu. To wyratowanie gleby w QP fantastyczne. Pora na rozczarowanie. Po GP Argentyny zagłosowałem na Mareczka za to że zaliczył glebę. Więc żeby być konsekwentnym, głos na Maverica za to samo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
144 zapytań w 0,590 sek