Home / MotoGP / Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP Czech

Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP Czech

Wiele wspaniałej walki można było zobaczyć podczas GP Czech. Na torze w Brnie duet Ducati „rozstawił po kątach” resztę stawki, choć łatwo nie było i losy zwycięstwa ważyły się do samego końca. Kto zasłużył na miano najlepszego zawodnika tej rundy, a kto najmocniej rozczarował?

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kto Twoim zdaniem zasłużył na miano Zawodnika Wyścigu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kliknij, aby pominąć reklamy

A kto jest największym Rozczarowaniem Wyścigu?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 7

 1. Najlepszy Lorenzo za piękne manewry
  Rozczarowanie Bradl za spowodowanie tej gleby na początku

 2. Crutchlow na +
  Rins na –

 3. Dlaczego tyle głosów na Vinalesa?

  • Prawdopodobnie z przyzwyczajenia ;) Tym razem jednak MV nie zdążył na ten „-” zarobić.

   MM też bym nie plusował (ani nie minusował), a po 8% zgarnął i na „+” i na „-„.

 4. Dla mnie wszyscy na PLUS ! Na żywo to dopiero widać ze te chłopaki zasługuja na szacunek za to co robia.

 5. Dlaczego tyle negatywnych na Rossiego? Wystarczy słuchać co powiedział po Q2, by zrozumieć co mógł a czego nie, co za i…..

  • To samo z Vinalesem, przeciez to nie jego wina ze został zdjęty z toru przez innego zawodnika :). Ale tak to jest w głosowaniach, szczególnie jak się widzi np. 3 głosy negatywne na Doviego ;).
   Dla mnie rozczarowaniem wyścigu jest Pedrosa – i to powtórzę kolejny raz, zawodnik z jego nazwiskiem i dorobkiem nie ma prawa odwalać takiej maniany jak to co Dani teraz prezentuje. Przecież posiadanie takiego zawodnika kompletnie mija się z celem, jest wielu zawodników ktorzy oddaliby wszystko i jezdzili za darmo żeby móc pojechać choćby jeden wyścig na tak kosmicznym motocyklu. I dlatego nie rozumiem dlaczego Pedrosa tak odpuścił sobie już ten sezon – dobrze że nie wyprzedza go jakiś payrider typu Nakagami. Nie wiem czy nie lepiej dla niego byłoby jakby sam pod jakimś pretekstem skończył sezon, bo lepiej odchodzić będąc legendą niż cieniem samego siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
194 zapytań w 1,756 sek