Home / MotoGP / Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP San Marino

Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP San Marino

Kolejny wyścig sezonu 2020 i kolejny zwycięzca – tym razem swój pierwszy triumf zanotował Franco Morbidelli. Na podium zobaczyliśmy jeszcze innych młodych zawodników – debiutanta Francesco Bagnaię a także Joana Mira. Kto Waszym zdaniem zasłużył na miano najlepszego zawodnika wyścigu, a kto jest jego największym rozczarowaniem?

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kto Twoim zdaniem zasłużył na miano Zawodnika Wyścigu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kliknij, aby pominąć reklamy

A kto jest największym Rozczarowaniem Wyścigu?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

  1. Największy plus Bagnaia (podium w pierwszym wyścigu po kontuzji, to raz a dwa że są lepsze motocykle na ten tor jak Ducati jak Suzuki i Yamaha) największy minus Quartararo ( 2 wywrotki podczas jednego wyścigu to za dużo no a dwa to był tor bardzo sprzyjający tor dla Yamahy i przed pierwszą wywrotką powinien być wyżej)

  2. Nie jestem fanem Vinialesa, ale czepianie się go po tym co mu się działo w dwóch wyścigach w Australii jest bez sensu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
150 zapytań w 0,614 sek