Home / MotoGP / Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP Styrii

Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP Styrii

Zwycięstwem Jorge Martina zakończyło się GP Styrii na Red Bull Ringu. Kto Waszym zdaniem zasłużył na miano najlepszego zawodnika wyścigu, a kto jest jego największym rozczarowaniem?

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kto Twoim zdaniem zasłużył na miano Zawodnika Wyścigu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kliknij, aby pominąć reklamy

A kto jest największym Rozczarowaniem Wyścigu?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

  1. Zawodnik wyścigu: nie może być inaczej, Jorge Martin
    Plusy: Mir, Quarta (za pudło), Binder (za comeback w stylu Pana Żoana), Alex Marquez (za jazdę z jajem, pierwszy raz od Aragonii), Dani (za top 10)
    Minusy: Petrux (bo taka strata to wstyd), Pol (bo brak punktów to wstyd). Vinialesa i Millera można dodać, ale za dzbanerstwo, a nie to, gdzie skończyli (lub nie)
    Rozczarowanie: dla mnie Pecco Bagnaia. Na torze pod Ducati, który lubi, finisz poza top10 nie miał prawa się Włochowi zdarzyć i twarda opona to żadne wytłumaczenie, skoro Miller dał radę ją rozgrzać i był do momentu gleby całkiem szybki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
175 zapytań w 1,324 sek