Home / Inne / Wygraj bilet na Grand Prix Czech MotoGP!

Wygraj bilet na Grand Prix Czech MotoGP!

Liga Typerów

Rusza pierwsza w tym roku runda MotoGP i tym samym rozpoczynamy naszą Ligę Typerów w tej klasie wyścigowej. Z tej okazji mamy miłą niespodziankę – gracz, który po trzech pierwszych rundach zbierze największą ilość punktów i będzie na prowadzeniu klasyfikacji generalnej, otrzyma bilet na tegoroczne Grand Prix Czech ufundowany przez firmę GRANDys Duo, jedynego w Polsce dystrybutora biletów na czeski weekend MotoGP.

W przypadku takiej samej ilości punktów uzyskanych przez większą ilość graczy, zwycięzca nagrody zostanie wylosowany. Bilet będzie umożliwiał wstęp na trybuny naturalne przez cały weekend wyścigowy (od piątku do niedzieli) na wszystkie klasy. GP w Brnie odbędzie się w dniach od 15-17.08.2014.

Suzuki+Grandys+duo+wsbk+team

Przypominamy, że w tym roku w MotoGP nie typujemy kwalifikacji. O tym, o jakie nagrody rywalizujemy w trakcie całego sezonu, poinformujemy w jego dalszej części. Na pewno będziemy mieć do rozdania jeszcze kilka biletów na Grand Prix Czech, także zapraszamy do zabawy o tytuł najlepszego typera MotoGP w Polsce!

Aby zagrać w Lidze Typerów 2014, trzeba mieć założone konto na portalu MOTOSP.PL (które jest jednocześnie kontem do Ligi jak i na forum). Należy też pamiętać, że konta zeszłoroczne są już nieaktywne, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by założyć nowe konto z tym samym loginem co wcześniej. Zaznaczamy również, że każdy typujący może mieć tylko jedno konto w Lidze Typerów. W przypadku wykrycia korzystania z więcej niż jednego konta przez jednego gracza, wszystkie te konta zostaną usunięte.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Inaugurująca sezon wyścig MotoGP w Katarze zostanie rozegrana wieczorem w niedzielę (23 marca) o godzinie 20:00. Typowanie każdego wyścigu jest zamykane na 5 minut przed jego rozpoczęciem! Oczywiście wyścig można wytypować już wcześniej, w dowolnym momencie, a później np. po kwalifikacjach zmienić swoje typy.

Pełny terminarz weekendu wyścigowego znajdziecie w naszym kalendarzu. Więcej informacji na temat Ligi Typerów można znaleźć TUTAJ.

AUTOR: Thom@s

Założyciel MotoGP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

komentarzy 11

 1. Rozumiem że gdzie kto mieszka nie ma znaczenia, bo dostać się na miejsce trzeba we własnym zakresie?

 2. Hej, typuje po raz pierwszy, gdzie mógłbym przeczytać jakiś regulamin ? do kiedy można typować ? zapisałem mój typ, wszedłem po raz kolejny i chyba znów mogłem typować to możliwe ??? z góry dzięki za info, pzdr :)

 3. Inicjatywa zacna, lecz odpuszczam zabawę (inne priorytety w sierpniu).
  Żałuję tylko, że nie ma typowania F1.

 4. 200 procentowy wzrost frekwencji murowany :)

 5. Witam.
  Zaczynamy zabawę 2014.:) Ja debiutuję w tej lidze.
  Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia w sezonie 2014.

 6. Ten kto bezbłędnie wytypuje chociaż podium na Losail ten majster.. ;o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
169 zapytań w 2,668 sek