Home / MotoGP / Wypowiedzi pierwszej trójki po wyścigu:

Wypowiedzi pierwszej trójki po wyścigu:

Poniżej przedstawiamy wypowiedzi pierwszej trójki zawodników, po niezwykle emocjonującym wyścigu o Grand Prix Malezji.

Zwycięzca – Valentino Rossi: „Modle się co tydzień o wyścig taki jak ten, na początku jest świetnie Poniżej przedstawiamy wypowiedzi pierwszej trójki zawodników, po niezwykle emocjonującym wyścigu o Grand Prix Malezji.

Zwycięzca – Valentino Rossi: „Modle się co tydzień o wyścig taki jak ten, na początku jest świetnie ale w następnej sekundzie może nie być już tak dobrze jak w wyścigu. Muszę powiedzieć, że był to jeden z moich najlepszych wyścigów w całej mojej karierze.
Ja i Loris jesteśmy jeźdźcami „starego” stylu, bardzo agresywnymi i nie odpuszczamy do końca, co nie zmienia faktu, że gramy uczciwie.
Rozegrałem swoje „karty” dobrze i mimo, że wygrałem to następnym razem może już być całkiem inaczej.”

2 miejsce — Loris Capirossi: „Gdy bierzesz udział w takiej walce i przegrasz, to nie jest to żadna hańba. Wyścig był naprawdę bardzo trudny i tak jak powiedział Valentino, że zawsze walczymy ze sobą uczciwie. Wiedziałem, że w końcu on będzie szybszy ode mnie, więc miałem tylko nadzieję na jego błąd. Sprawa Mistrzostwa jest nadal otwarta. Dziś zrobiłem wszystko co w mojej mocy i jestem szczęśliwy z rezultatu.”

3 miejsce — Daniel Pedrosa: „Chcę podziękować zespołowi medycznemu, który troszczył się o mnie przez te dwa dni. Dzięki nim stało się o wiele łatwiejszym wzięcie udziału w tym ciężkim wyścigu. Zdecydowałem się gonić tylko przez jego połowę, gdyż dłużej nie dałbym rady. Teraz mam tylko pięć dni na to, żeby odpocząć i być już w pełni sił podczas weekendu w Australii.”

źródło: motogp.com
źródło zdjęcia: crash.net

AUTOR: nelka-23

Zainteresowana wszelkiego rodzaju sportami motorowymi, głównie MotoGP, WSBK oraz F1. Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Z portalem MOTOGP.PL związana od maja 2006 roku, od 2012 współpracująca z zespołem LCR Honda startującym w MotoGP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
120 zapytań w 0,406 sek