Home / MotoGP / Wyścigowa Sekcja Motocyklowa Chełmiec

Wyścigowa Sekcja Motocyklowa Chełmiec

Wyścigowa Sekcja Motocyklowa Chełmiec jest alternatywą dla wszystkich, którzy chcieliby zacząć ścigać się, ale nie wiedzą od czego zacząć. Na naszych stronach będzie prow

Wyścigowa Sekcja Motocyklowa Chełmiec jest alternatywą dla wszystkich, którzy chcieliby zacząć ścigać się, ale nie wiedzą od czego zacząć. Na naszych stronach będzie prowadzony serwis informacyjny dla początkujących. Ponadto każdy komu bliskie są wyścigi motocyklowe znajdzie u nas coś dla siebie.

W chwili obecnej mamy juz jako sekcja 4 zawodnikow w klasach: SUPERSTOCK 600, PRETENDENT, GS500 CUP i w skuterowej klasie 2. Można się do nas śmiało zwracać z wszelkimi zapytaniami dotyczącymi wyścigów – formalności, czy procedur. Jeśli ktoś chce nas reprezentować w jakiejś klasie motocyklowej lub skuterowej – nie ma problemu, w zamian oferujemy wszelką pomoc na jaką będzie nas stać.

Inicjatywa sekcji powstała głownie dlatego, że to co ciężko jest osiągnąć czy zrobic samemu, łatwiej robi się w grupie. Zawsze ktoś coś doradzi, czy udzieli cennych wskazówek. Łatwiej się rozmawia z potencjalnym sponsorem będąć zrzeszonym w klubie niż wystepując “solo”. Chciałbym jeszcze dodać, że kazdy kto ma na to ochotę i możliwości, może oddać, 1% ze swojego podatku na naszą sekcję, wspierając tym samym naszą inicjatywę.

Po szczególy zapraszam na stronę: www.wsm.org.pl

Ja ze swej strony mogę zapewnić, że zgromadzone w ten sposób środki zostaną należycie spożytkowane, co będzie można sprawdzić na naszej stronie w dziale “Sprawozdanie Finansowe”. Dzęki uprzejmości portalu MotoGP.pl, będziemy na bieżąco informować o naszych losach, osiągnieciach i planach.

Pozdrawiam
Pawel “FAZER” Isański
www.wsm.org.pl

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
116 zapytań w 0,385 sek