Home / MotoGP / Yamaha, Ducati, i Honda planują prezentacje online

Yamaha, Ducati, i Honda planują prezentacje online

Jeszcze zanim oficjalnie odwołane zostały testy przedsezonowe w Malezji, zespoły zaplanowały prezentację swoich motocykli. Mają się one odbyć wirtualnie.

W taki sposób zaprezentuje się Yamaha, 15 lutego pokazując motocykl i jego malowanie już bez Valentino Rossiego. Przypomnijmy, że w tym roku barw fabrycznej stajni bronić będą Maverick Vinales oraz Fabio Quartararo.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Ducati na identyczną prezentację zarezerwowało sobie wcześniejszy dzień – Jack Miller i Francesco Bagnaia pokażą malowanie nowego Desmosedici 9 lutego.

Na razie nie wiemy dokładnie, kiedy swój motocykl pokaże Repsol Honda. Prawdopodobnie również będzie to środek lutego. Przypomnijmy, że w tym roku w fabrycznej stajni jeździć będą Mark Marquez oraz Pol Espargaro. Tyle tylko, że nie wiemy czy Marquez będzie w stanie planowo rozpocząć sezon, jeśli ten miałby ruszyć w marcu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Redakcja

komentarze 2

  1. Jestem strasznie ciekaw malowania Hondy. :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
148 zapytań w 0,422 sek