Home / MotoGP / Yamaha nie zostawi van der Marka z niczym

Yamaha nie zostawi van der Marka z niczym

Wygląda na to, że powołanie Michaela van der Marka na zastępcę Valentino Rossiego nie sprawdzi się, bowiem Włoch nieźle czuje się w Aragonii i jest duża szansa, że wystartuje w niedzielnym wyścigu. Holender nie zostanie jednak pominięty przez Yamahę: jeśli nie wsiądzie w ten weekend na motocykl, dostanie szansę testu z japońską ekipą fabryczną. Będzie to dla niego debiut na M1.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Wygląda na to, że Rossi jest zdrowy, wygląda dobrze, nie czuje bólu, co jest dla niego pozytywne. Rozmawiałem z Yamahą i będę wkrótce testował motocykl, więc nawet jeśli teraz nie pojadę, to dostanę szansę fajnego testu. Chcą po prostu dać mi tę szansę pojeżdżenia na motocyklu grand prix, co jest całkiem niezłe.” – powiedział Michael van der Mark.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: motorsport.com

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
124 zapytań w 0,394 sek