Home / MotoGP / Yamaha z podpisem Rossiego na aukcji

Yamaha z podpisem Rossiego na aukcji

rossi23

Yamaha YZF-R1 podpisana przez legendę MotoGP Valentino Rossiego została wystawiona na aukcji, aby zebrać pieniądze na cele charytatywne.

Drogowy model, pomalowany w barwach obecnej fabrycznej drużyny Yamaha MotoGP, została przekazana na aukcję przez japońskiego producenta. Rossi podpisał motocykl na przedniej owiewce obok jego charakterystycznego nr 46.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Wpływy z aukcji trafią do włoskiej organizacji charytatywnej La Gotita Onlus, której celem jest wspieranie rozwoju edukacyjnego, społecznego i gospodarczego dzieci w potrzebie.

Prowadzący z CharityStars, który jest gospodarzem aukcji, powiedział: “Nigdy nie było aukcji tego typu, co czyni ją wyjątkową i wspaniałą okazją, która zdarza się raz w życiu. Takie projekty charytatywne są bardzo bliskie sercu zarówno Rossiego, jak i Yamahy. Jest to doskonała okazja, aby posiadać własny kawałek motocyklowej historii, jednocześnie wspierając dzieci rozpaczliwie potrzebujące pomocy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za hojność Rossiego i Yamahy w udostępnianiu tego motocykla.”

Aukcja kończy się w piątek 18 września.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Yugo

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
132 zapytań w 0,371 sek