Home / MotoGP / Zobacz trailer MotoGP Unlimited (+wideo)

Zobacz trailer MotoGP Unlimited (+wideo)

16 lutego w środę oficjalnie zapowiedziano, że premiera serialu dokumentalnego MotoGP Unlimited na platformie Amazon Prime będzie miała miejsce 14 marca. Jednocześnie, zaprezentowano pierwszy trailer produkcji.

Całość ma składać się z ośmiu odcinków. W trailerze możemy zobaczyć niektóre ze scen i jak można się domyślać, historii, o których będzie traktował serial.

I tak, możemy oczekiwać bliższego przyjrzenia się tego, jak do mistrzostwa świata zbliżał się Fabio Quartararo, jak wyglądał powrót do zdrowia Marca Marqueza, czy jak z królewską klasą żegnał się Valentino Rossi. Zobaczymy też z całą pewnością problemy Suzuki i Joana Mira zakończone niemożnością obrony tytułu, czy świetny finisz sezonu w wykonaniu Francesco Bagnaia.

Nie bez przyczyny można spodziewać się, że serial MotoGP Unlimited będzie czymś na wzór Drive to Survive produkcji Netflixa, gdzie główną „rolę” odgrywa Formuła 1. Oby tylko serię Amazona ominęło niepotrzebne fabularyzowanie i wymyślanie fikcyjnych historii, za które niektórzy krytykowali produkcję Drive to Survive (z tego też względu z serialu „wypisał się” nowy mistrz świata, Max Verstappen). Świat MotoGP jest na tyle interesujący, że podkolorowywanie go jedynie wypaczyłoby rzeczywistość.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 5

  1. Dobry zwiastun!

  2. serial MotoGP Unlimited. Ciekaw jestem jak to wypłynie na samych zawodników na ich wyniki. Są tacy którzy potrafią łączyć jedno z drugim. Pełna koncentracja w wyścigu jednocześnie udzielanie wywiadów konferencje prasowe rozmowy z dziennikarzami itp itd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
178 zapytań w 1,263 sek