Home / MotoGP / Zostań MISS WSM Racing

Zostań MISS WSM Racing

WSM Racing Team przygotował nie lada gratkę dla dziewcząt lubiących motocykle. Właśnie został otwarty konkurs na Miss WSM.

Jest to pierwszy tego rodzaju konkurs, jaki towarzyszy Polskim Wyścigom Motocyklowym. Wybrane w publicznym głosowaWSM Racing Team przygotował nie lada gratkę dla dziewcząt lubiących motocykle. Właśnie został otwarty konkurs na Miss WSM.

Jest to pierwszy tego rodzaju konkurs, jaki towarzyszy Polskim Wyścigom Motocyklowym. Wybrane w publicznym głosowaniu trzy dziewczyny (Miss oraz pierwsza i druga ViceMiss) będą patronowały zespołowi w całym sezonie 2007. Możesz też zagłosować na którąś z kandydatek i wygrać cenne nagrody !!!

Dziewczyny upoważnione będą do reprezentowania zespołu na wszystkich imprezach, na których przyjdzie startować jego zawodnikom zarówno w Polsce, jak i poza granicami. WSM Racing gwarantuje pokrycie wszelkich wydatków związanych z obowiazkami nowej MISS WSM, a także przepustkę do jednych z najbardziej widowiskowych dyscyplin sportowych.

Zdjęcia dziewczyn będą w trakcie sezonu często pojawiały się w prasie, zarówno branżowej jak i ogólnej. Czeka je też wiele niespodzianek, między innymi profesjonalne sesje zdjęciowe, występy przed kamerami TV. Nie ma żadnych ograniczeń związanych ze zgłoszeniem, oprócz tego, że osoba zgłaszająca się musi być pełnoletnia. Istotne jest, aby była otwarta na nowe wyzwania, lubiąca nawiązywać kontakty z nowymi ludźmi, dyspozycyjna.

Z nadesłanych do końca lutego zgłoszeń jury wybierze 10 kandydatek, które 1.03 zostaną zaprezentowane na stronie internetowej Teamu, gdzie każdy będzie mógł oddać głos na swoją wybrankę. Wyłonione w ten sposób 5 dziewczyn weźmie udział w oficjalnym finale, który odbędzie się podczas targów Motocykl-Expo w Warszawie w dn. 23-25.03. Wśród głosujących zostanie rozlosowanych 10 koszulek teamowych – Strefa WSM oraz karnety VIP na cały cykl Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski.

Warunki przystąpienia do konkursu oraz pełną treść regulaminu znajdziecie na stronach www.wsm.org.pl oraz www.fotosport.pl.

WSM Racing Team

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
122 zapytań w 0,380 sek