Home / Uliczne / Początek ścigania na Wyspie Man dopiero w poniedziałek

Początek ścigania na Wyspie Man dopiero w poniedziałek

Organizatorzy Isle of Man TT po raz kolejny zmuszeni byli do zmiany harmonogramu tegorocznej edycji Tourist Trophy. Z powodu mgły nie odbyły się sobotnie treningi, które miały być wstępem do niedzielnego ścigania. Wiemy już, że do niego nie dojdzie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Pierwsze wyścigi mają się teraz odbyć w poniedziałek. Na razie tylko dwa dni treningów i kwalifikacji mogły się odbyć bez większych przeszkód. Cztery kolejne dni na torze musiały zostać odwołane.

Jak na razie najlepiej radził sobie Dean Harrison, który miał najlepsze czasy w klasach Superbike, Superstock i Supersport. W Lightweight najlepszy był Jamie Coward. W Sidecarach prowadzili John Holden i Lee Cain.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Faktycznie dziś rano ruszył tydzień wyścigowy TT, niestety już jest pierwsza tragiczna wiadomość. Zginął 27 letni Daley Mathison.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
166 zapytań w 0,497 sek