Home / Inne / Wideo: Daniel Blin na drodze do Red Bull Cup Rookies

Wideo: Daniel Blin na drodze do Red Bull Cup Rookies

Film dokumentalny o Danielu Blinie, 14-letnim chłopaku z wielkim talentem motoryzacyjnym. Daniel rozpoczął swoją przygodę z motocyklami Pit Bike, w wakacje 2015 roku. Przez liczne treningi początkowo z ekipą OTOPIT, na torze w Głażewie, Toruniu i Bydgoszczy, poprzez obóz szkoleniowy w Hiszpanii i występy w zawodach, Supermoto na polskich torach asfaltowych, oraz zawodach crossowych w Głażewie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Osiągnął sukces, Daniela jazda, talent i zaangażowanie, zostały zauważone przez organizatorów turnieju Red Bull Rookies Cup, i został on zaproszony na selection event do Hiszpanii. Jednym z największych sukcesów tego zawodnika jest zdobycie Mistrzostwa w Pucharze Polski Pit Bike SuperMoto w sezonie 2016. Ciekawostką jest to, że Daniel mając zaledwie 14 lat wygrał turniej z o wiele starszymi i doświadczonymi kolegami. Jeżeli jeszcze nie widziałeś tego filmu zapraszamy do obejrzenia niepowtarzalnego materiału.

Źródło: materiały zawodnika

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
122 zapytań w 0,359 sek