Home / Moto2 / Moto3 / Wideo dnia: Alex Marquez wykonał „ratowanie” sezonu na Motegi

Wideo dnia: Alex Marquez wykonał „ratowanie” sezonu na Motegi

Choć to Marc Marquez słynie z tego, że potrafi opanować motocykl w wydawałoby się, beznadziejnej sytuacji, dziś to jego brat Alex wykonał coś, co na długo zapadnie w pamięci. Zawodnik ekipy Marc VDS w deszczowej sobotniej sesji treningowej był bliski groźnego upadku.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Alex zaliczył uślizg tylnego koła i został wyrzucony z siodła motocykla, ale utrzymał kierownicę i balansując ciałem, zdołał postawić maszynę do pionu, a sam podparł się nogami, zwieszonymi z lewej strony, i powoli zatrzymał na poboczu, gdzie mógł bezpiecznie wrócić do jazdy. Zresztą, zobaczcie sami.

UWAGA: Trzeba kliknąć w link OBEJRZYJ W YOUTUBE, przechodząc na tę stronę, bowiem film jest blokowany na zewnętrznych stronach.

Źródło: MotoGP, Youtube

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 5

  1. Mocno podobne do Odendaala w Brnie.

  2. Niesamowita i trzeźwa reakcja i stunterska jazda – widać, bracia M mają takie rzeczy we krwi.

    PS Po takich akcjach, jak również tej Odendala, wiadomo na jakie buty należy zwracać uwagę przy zakupie – świetna reklama.

  3. Anthony West miał podobny przypadek niegdyś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
161 zapytań w 1,300 sek