Home / Gry / Wideo: MotoGP 20 i rozbudowany tryb Managerial Career Mode

Wideo: MotoGP 20 i rozbudowany tryb Managerial Career Mode

Już 23 kwietnia zadebiutuje kolejna oficjalna gra mistrzostw świata – MotoGP 20. W tytule dojdzie do zmian względem poprzednich części – jedna z bardziej oczekiwanych to tryb Managerial Career Mode, pozwalający np. na rozwijanie motocykla i budowanie personalnego składu zespołu. Zobaczcie, jak to wygląda na załączonym poniżej wideo.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

  1. Trochę rozczarowujące jest to, że nie będzie można zatrudnić innego zawodnika do naszego teamu :D

  2. Dokładnie mało trochę opcji w tym Menadżerze. zatrudniamy osobistego menadżera, głównego mechanika oraz analityka danych. rozwój motocykla: silnik, rama, aerodynamika i elektronika. Szkoda że nie ma możliwości stworzenia własnego zespołu tak jak w wersji 2017. Moje zdanie MotoGP powinno iść śladem realistki tak jak jest naprawdę. Ogólnie jestem pozytywnie nastawiony na MotoGP 20 :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
133 zapytań w 0,439 sek