Home / Gry / Wideo: Wywiad z twórcami i gameplay z gry TT Isle of Man

Wideo: Wywiad z twórcami i gameplay z gry TT Isle of Man

Widzieliśmy już pierwszy trailer z gry TT Isle of Man: „Ride on the Edge”, w sieci pojawiło się też kilka gameplay’ów, teraz możemy też podejrzeć, jak wygląda gra z perspektywy siedzącego na motocyklu zawodnika. W poniższym wywiadzie Sebastien Waxin z firmy Bigben, opowiada o tym, co znajdziemy w grze, a czego zabraknie. Pozostaje czekać do jesieni, na którą zapowiadana jest premiera gry. 

Kliknij, aby pominąć reklamy

O ile widok zza pleców zawodnika i powtórki nieco rozczarowywały, to widok z oczu zawodnika robi bardzo pozytywne wrażenie i jeśli tylko twórcy zrobią to co zapowiadali, czyli poprawią fizykę i model jazdy na motocyklu, może to być bardzo interesująca pozycja na temat tej popularnej imprezy motorsportowej. W filmie jeszcze kilka innych informacji na temat powstającej produkcji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
157 zapytań w 1,313 sek