Home / WMMP / Adrian Pasek liderem Global-tech Racing

Adrian Pasek liderem Global-tech Racing

Adrian Pasek rozpoczyna współpracę z nowo powstałym zespołem Global-tech Racing. W nadchodzącym sezonie Adrian reprezentował będzie nowy zespół w pełnym cyklu Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski w klasie Superstock 1000, dosiadając nowej Aprilii RSV4.

Projekt współpracy z nowym zespołem zakłada ambitne plany na rywalizację Adriana na arenie międzynarodowej. Dlatego już w najbliższym sezonie będziemy mogli obserwować Adriana podczas kilku rund FIM CUP Superstock 1000 przy Mistrzostwach Świata Superbike.

Adrian Pasek:

„Rozpoczynam współpracę z zespołem Global-tech Racing, z którym będę startował w całym cyklu WMMP na zupełnie nowym dla mnie motocyklu (Aprilia RSV4). Oprócz tego planujemy starty w jak największej liczbie rund FIM Superstock 1000 przy World Superbike. Mam nadzieję, że szybko zaprzyjaźnię się z moim nowym sprzętem i ten sezon pójdzie mi nieco lepiej niż poprzedni. Obecnie czekam na pierwsze treningi na Aprilii i jestem bardzo ciekawy jak ułoży się moja współpraca z nowym zespołem. Bardzo chciałem podziękować za uzyskaną pomoc od zespołu Global-tech Racing oraz wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do moich startów w tym sezonie.

Pozdrawiam Pasio”

Beniamin Bednarski – manager zespołu „Global-tech Racing”:

„Nasza firma w ciągu 4 lat od powstania stała się liderem w branży, zamykając zeszły rok najwyższą ilością sprzedanych maszyn na polskim rynku. W zeszłym roku wystawialiśmy zawodnika w pucharze Polski Sławomira Maszczaka i został on Vicemistrzem w klasie Rookie 600, w tym roku startujemy w klasie Rookie 600 z Przemkiem Krajewskim, Rookie 1000 z Darkiem Orłowskim, Superstock 600 z Piotrkiem Surowcem, ja będę brał udział w Pucharze Aprilii. Postępy Adriana śledziłem od 2 lat, w styczniu mieliśmy okazję się poznać na treningach w Portimao, co zaowocowało bardzo dobrym kontaktem. W marcu dogadaliśmy się, cieszę się, że ten obiecujący i utalentowany młody zawodnik i mój kumpel będzie reprezentował nasze barwy w cyklu Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach Świata. Jestem pewien, że uda się osiągnąć nasze cele, którymi są walka o punkty w Mistrzostwach Świata oraz podium w WMMP. Po pierwszych 6 okrążeniach na torze w Almerii wygląda na to, że Adrian dogada się dobrze ze swoją nową Aprilią oraz z mechanikami, których będzie miał do dyspozycji. Mam nadzieję, że wszyscy będą trzymać kciuki za prawdopodobnie jedynego Polaka, który będzie startował w Mistrzostwach Świata.”

Informacja prasowa

AUTOR: TomekGP

Założyciel MotoSP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

komentarze 2

  1. wow:) a szkopek na nowej r1 będzie śmigał:)

  2. jaka to różnica na czym się Szkopek wywali?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
118 zapytań w 0,577 sek