Home / WMMP / Adrian Pasek złamał nogę przed II rundą WMMP

Adrian Pasek złamał nogę przed II rundą WMMP

Ekipa Wójcik FHP YART Racing Team podczas zbliżającej się rundy WMMP i Alpe Adria na Słowacji prawdopodobnie stanie do walki w osłabionym składzie. Jeden z czołowych zawodników polskiej ekipy, Adrian Pasek podczas treningów przygotowujących do zbliżających się zawodów zaliczył dość poważny w skutkach wypadek w wyniku czego złamał lewą nogę.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Adrian Pasek: „Siema. Ostatnio byliśmy na dwudniowych treningach na torze Slovakiaring przed zbliżającą się rundą WMMP Alpe Adria oraz EWC. Niestety zaliczyłem highside’a w wyniku którego lekko się poobijałem i złamałem lewą nogę. Póki co trudno określić kiedy będę mógł wsiąść na motocykl. Lekarze mówią o 4 tygodniach jednak będę kontrolował stan nogi i spróbuję znacznie skrócić ten czas. Póki co trzymajcie kciuki za szybki zrost, bo już nie mogę się doczekać kiedy znów wsiądę na moją R1M!. Jak to śpiewało WWO ” trzeba umieć kochać życie nawet kiedy życie nie kocha nas

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: inf. prasowa

AUTOR: Kuba Owsianowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
159 zapytań w 0,483 sek