Home / WMMP / Andrea Iannone pauzuje przez sześć tygodni

Andrea Iannone pauzuje przez sześć tygodni

Kolejną ofiarą minionego weekendu w Malezji jest młody Włoch- Andrea Iannone, zawodnik WTR Blauer USA. Z powodu urazu kręgosłupa został wykluczony z wyścigów na co najmniej sześć tygodni.

Wypadek Matti Pasini’ego na drugim kółKolejną ofiarą minionego weekendu w Malezji jest młody Włoch- Andrea Iannone, zawodnik WTR Blauer USA. Z powodu urazu kręgosłupa został wykluczony z wyścigów na co najmniej sześć tygodni.

Wypadek Matti Pasini’ego na drugim kółku podczas wyścigu na torze Sepang spowodował nie tylko powtórny start w klasie 125, ale także groźny uraz kręgosłupa Iannone- jak się okazało uszkodzeniu uległy cztery kręgi. Włoch najechał wprost na leżący na torze motocykl Pasini’ego.

Iannone jest zmuszony do minimum sześciu tygodni przerwy w wyścigach, jego ewentualnego powrotu można się spodziewać podczas przedostatniej rundy Mistrzostw Świata, która będzie miała miejsce w Portugalii.

Powróciwszy do Włoch po wyścigu w Sepang, Iannone nie przejdzie żadnej operacji, ale będzie musiał przeleżeć wiele dni w łóżku.

żródło: motogp.com

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
115 zapytań w 0,414 sek