Home / WMMP / Bautista wygrywa po raz szósty – GP Malezji

Bautista wygrywa po raz szósty – GP Malezji

Alvaro Bautista na torze w Sepang odniósł swoje 6. zwycięstwo w sezonie. Młody Hiszpan już w kolejnym wyścigu na australijskim torze może zapewnić sobie tytuł mistrzowski. Po 12. rundach Motocyklowych Mistrzostw Świata przewaga Bautisty nad drugim w Alvaro Bautista na torze w Sepang odniósł swoje 6. zwycięstwo w sezonie. Młody Hiszpan już w kolejnym wyścigu na australijskim torze może zapewnić sobie tytuł mistrzowski. Po 12. rundach Motocyklowych Mistrzostw Świata przewaga Bautisty nad drugim w klasyfikacji ogólnej, oraz w dzisiejszym wyścigu – Miką Kallio wynosi 75 punktów.

Wyścig został skrócony do 12 okrążeń, po tym jak na 2. kółku Andrea Iannone wjechał w leżący na środku toru motocykl Mattia Pasiniego.

Hector Faubel minął linię mety na 3. miejscu, ostatecznie wygrywając walkę z Julianem Simonem. Joan Olive był 5. przed Sergią Gadeą i Mattia Pasinim. Gabor Talmacsi, Lukas Pesek i Nico Terol dopełnili pierwszą dziesiątkę.

Wyniki:

Rozgrzewka

Wyścig

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
120 zapytań w 0,343 sek