Home / WMMP / Bautista zdobywa PP w Turcji

Bautista zdobywa PP w Turcji

Algvaro Bautista rozpocznie wyścig o Grand Prix Turcji z pierwszego miejsca startowego. W jutrzejszym GP Hiszpan startujący w klasie 125cc będzie próbował zdobyć trzecie zwycięstwo z rzędu. Wczorajszy czas z kwalifikacji wystarczył, aby zdobyć pole posiAlgvaro Bautista rozpocznie wyścig o Grand Prix Turcji z pierwszego miejsca startowego. W jutrzejszym GP Hiszpan startujący w klasie 125cc będzie próbował zdobyć trzecie zwycięstwo z rzędu. Wczorajszy czas z kwalifikacji wystarczył, aby zdobyć pole position, w dzisiejszej sesji deszcz przeszkodził w polepszeniu czasu.

Wyjechali wszyscy zawodnicy, ale nikomu nie udało się poprawić wczorajszego czasu. 11 jeźdźców nie zmieściło się w limicie 107% czasu lidera i niestety nie zakwalifikowało się do jutrzejszego GP.

Koło Bautisty, w pierwszym rzędzie staną Mattia Passini, Simone Corsi i Hektor Faubel. Mika Kalio i jego były partner z teamu KTM Gabor Talmasci zamkną pierwszą szóstkę.

Deszcz spowodował kilka niebezpiecznych sytuacji i wypadków Aleix Espargaro i Alexis Masbou we dwóch wylądowali na ostatnim zakręcie, kilka minut po wypadku Juliana Simon. W ostatnich chwilach sesji kwalifikacyjnej Robert Muresan i Vincent Brailard także spotkali się z ziemią.

Wyniki:

Trening wolny 2

Sesja kwalifikacyjna 2

Źródło:motogp.com

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
124 zapytań w 0,404 sek