Home / WMMP / BMW Sikora Motorsport na Auto Moto Show 2012

BMW Sikora Motorsport na Auto Moto Show 2012

W dniach 18-20 maja podczas Auto Moto Show 2012, które będzie miało miejsce w Expo Silesia w Sosnowcu, odbędzie się prezentacja teamu wyścigowego BMW Sikora Motorsport. 

Już w najbliższy weekend fajni wyścigów motocyklowych i nie tylko, będą mieli idealną okazję, aby z bliska zobaczyć profesjonalny polski zespół wyścigowy BMW Sikora Motorsport, który na co dzień z powodzeniem startuje w Motocyklowych Mistrzostwach Polski kategorii Superbike oraz Superstock 1000. W trakcie trwania wystawy zwiedzający będą mogli zobaczyć specjalnie przygotowaną ciężarówkę zespołu i rzecz jasna potężne motocykle BMW S1000RR.

Na miejscu nie zabraknie także samych zawodników, w tym Jerzego Bergera, który zaliczył już sporo udanych wyścigów w barwach wyżej wymienionej ekipy. Oczywiście każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i „przymierzyć się” do litrowego motocykla. Dodatkowo, zespół BMW Sikora Motorsport we współpracy z wiodącym prym na terenie Dąbrowy Górniczej i okolic sklepem XGameCenter, przygotował także coś dla fanów świata wirtualnego.

Na stoisku pojawi się telewizor wraz z konsolą Xbox 360 na której będzie można zagrać w grę Superbike 2011 i samemu sprawdzić jak to jest brać udział w zapierających dech w piersiach wyścigach motocyklowych, dosiadając BMW S 1000 RR na czeskim torze w Brnie, który znajduje się w kalendarzu Motocyklowych Mistrzostw Polski.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, gwarantujemy niezapomniane przeżycia! Więcej informacji na temat startów Jerzego Bergera, teamu BMW Sikora Motorsport i organizowanych przez niego eventów, znajda Państwo na oficjalnym profilu sportowym Jerzego Bergera na Facebook’u.

AUTOR: TomekGP

Założyciel MotoSP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
163 zapytań w 1,359 sek