Home / Slider / BMW Sikora Motorsport rozpoczyna intensywne przygotowania do sezonu!

BMW Sikora Motorsport rozpoczyna intensywne przygotowania do sezonu!

2013 05 WMMP Slovakiaring BMW Sikora

Po wyśmienitym roku 2013, mistrzowski team wyścigowy prężnie przygotowuje się do sezonu 2014, aby ponownie zrealizować najwyższy cel, którym jest wywalczenie kolejnych tytułów w WMMP i Alpe Adria Championship, jednocześnie wygrywając przy tym jak najwięcej wyścigów.

BMW Sikora Motorsport rozpoczyna rok 2014 z wielkim impetem i to jeszcze przed rozpoczęciem właściwego sezonu, który wystartuje już w kwietniu. Mistrzowski team w tym roku przystąpi do ataku w nieco powiększonym składzie. Ireneusz Sikora #11, Michal Filla #55, Bartek Wiczyński #6, Jerzy Berger #37 oraz Richard Balcar #76 to piątka piekielnie szybkich zawodników, którzy będą walczyli o zwycięstwa w pełnym cyklu Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski i Alpe Adria Championship w klasach Superbike i Superstock 1000. W tym roku zespół postara się również udowodnić, że jest szybki nie tylko na krótkim dystansie, biorąc udział w prestiżowym wyścigu długodystansowym w Bol D’or.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Już za kilka dni cały team rozpocznie intensywne przygotowania do sezonu 2014 trenując na znanych, zagranicznych torach wyścigowych. Zawodnicy, którzy przez zimę ciężko pracowali nad formą, nie kryją zadowolenia z możliwości odbycia pierwszych treningów na torze i szlifowania dobrego tempa, a trzeba przyznać, że cała piątka będzie miała na czym trenować. W tym roku zawodnicy teamu będą mieli do dyspozycji zupełnie nowe, potężne maszyny BMW S 1000 RR HP4, przygotowane wyłącznie z myślą o wyścigach motocyklowych. Motocykliści BMW Sikora Motorsport nigdy nie lekceważyli swoich rywali i wiedzą, że nie przyjdzie im łatwo sięgnąć po najcenniejsze trofea, jednak wszyscy wierzą, że pakiet jakim obecnie dysponuje zespół, powinien tę drogę do sukcesu nieco ułatwić. Jeżeliby dorzucić do tego jeszcze ogromną motywację zawodników, to otrzymamy z tego naprawdę potężną dawkę dobrego ścigania.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że ten sport to także zabawa i wiele pozytywnych emocji, nie tylko na torze i paddocku ale także na trybunach, dlatego gorąco zachęcamy wszystkich fanów dwóch kółek do wspólnego kibicowania w sezonie 2014!

AUTOR: Thom@s

Założyciel MotoGP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
138 zapytań w 1,290 sek