Home / WMMP / Czyżby znowu Kallio?

Czyżby znowu Kallio?

Podczas pierwszych kwalifikacji klasy 125ccm, które odbyły się na torze Le Mans prowizoryczne pole startowe zdobył Mika Kallio uzyskując czas 1.43.693, drugi był Marco Simoncelli tracąc 0.312 do Miki. Na trzeciej pozycji znalazł się Gabor TalmacsiPodczas pierwszych kwalifikacji klasy 125ccm, które odbyły się na torze Le Mans prowizoryczne pole startowe zdobył Mika Kallio uzyskując czas 1.43.693, drugi był Marco Simoncelli tracąc 0.312 do Miki.
Na trzeciej pozycji znalazł się Gabor Talmacsi natomiast czwarty był Hiszpański kierowca Hector Faubel. Miłym zaskoczeniem podczas pierwszych kwalifikacji może być postawa KTM’ów obaj reprezentanci tej firmy w pierwszej trójce!!, ale również cieszy postawa Lukas’a Pesek’a który zajął piątą pozycje na swoim Derbi, który stracił do Kallio 0.547.
Natomiast przed jutrzejszymi kwalifikacjami możemy być zaniepokojeni postawą Fabrizio Lai, który słabo wypadł podczas pierwszych kwalifikacji zajmując dziewiątą pozycje oraz Manuel’em Poggiali, który stracił do Fina 1.510 co w ostateczności dało mu siedemnastą pozycje.
Mike Di Meglio (Francuz) przedstawiciel gospodarzy na razie zajmuje ósmą pozycje startowa. Czas, który pozwolił Meglio zająć ostatnią pozycje w drugim rzędzie to 1.44.468.
Jutro decydujące kwalifikacje i miejmy nadzieję, że odbędą się na suchym torze.

Wyniki:

Sesja treningowa 1

Sesja kwalifikacyjna 1

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
118 zapytań w 0,381 sek